Image 01

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Nowoczesne instalacje elektryczne dla domu i przemysłu. Od projektu do wykonastwa. Instalacje tradycyjne, remonty istniejących instalacji oraz nowe, od przyłącza do gniazdka. Modernizacje, doradztwo. Przyłącza budynków do lini napowietrznych i kablowych.
Zajmujemy się również montażem gniazd, łączników, lamp i urządzeń elektrycznych AGD i innych.

Image 02

INSTALACJE ALARMOWE

Nowoczesne instalacje alarmowe, dozorowe, kontroli dostępu. Inastalacje tylko na podzespołach sprawdzonych firm t.j. Satel. Sterowania budynkiem za pomocą central alarmowych. Pełna funkcjonalność systemów, od czujników PIR do zaawansowanych czujników wykrywających niebezpieczne gazy oraz zalania wodą. Instalacje dla mieszkań, domów, budynków uzyteczności publicznej, obiektów przemysłowych itp.

Image 02

AUTOMATYKA BUDYNKU

Nowoczesne instalacje elektryczne pozwalające zautomatyzować obsługę budynku. Poprawiające wygodę i bezpieczeństwo domowników. Sterowanie instalacją i urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. Pełny dostęp do informacji o stanie urządzeń, automatyzacja wielu codziennie wykonywanych czynności. Sterowanie systemami nawadniania, oświetleń zewnętrznych i wiele, wiele innych.. Integracja systemów takich jak Fibaro, F&Home Radio i innych dla domu, biur i przemysłu.

Image 02

INSTALACJE AUDIO, RTV I SAT

Nowoczesne instalacje teletechniczne, audiowizualne, nagłośnienia, instalacje telewizyjne rtv i sat oparte na multiswitchach. Pokoje odsłuchowe, demonstracyjne w domach, firmach i centrach handlowych. Instalacje wieloabonentowe w blokach i budynkach wielolokalowych. Remonty, modernizacje oraz nowe instalacje odbiorcze.

Image 02

INSTALACJE ODGROMOWE

Nowoczesne instalacje ochrony odgromowej, wg. obowiązujących norm i przepisów. Zwody odgromowe, uziomy, przeglądy i remonty istniejących instalacji odgromowych dla budownictwa jednorodzinnego, wspólnot mieszkaniowych, firm tip.

Image 02

CENTRALNE ODKURZANIE

Nowoczesne systemy centralnego odkurzania. Najwygodniejszy obecnie produkt do utrzymania czystości w Twoim wymarzonym domku. Już teraz możecie Państwo zapomnieć o plączących się kablach czy też o ciągłym noszeniu z piętra na piętro ciężkiego odkurzacza i nieprzyjemnym zapachu powietrza. Wystarczy podłączyć rurę ssącą do jednego z kilku gniazd w ścianie i cieszyć się ciszą i czystością odkurzania. Idealne rozwiązanie dla alergików.

Polecamy i montujemy odkurzacze znanej marki BEAM.

Image 02

POMIARY OCHRONNE, AUDYTY, DOZÓR, DORADZTWO

Wykonujemy wszelkie pomiary instalacji elektrycznych i natężenia oświetlenia. Pomiary okresowe, 5-cio letnie, stanowiskowe itp. Wykonujemy audyty instalacji oraz dozorujemy wszelkie inwestycje elektryczne.
Usługi dla firm i osób prywatnych oraz d;a wspólnot i zarządców nieruchomości.

Image 03

ROZDZIELNIE N/N, TRASY KABLOWE

Profesjonalna prefabrykacja rozdzielnic n/n, montaż, projektowanie. Wykonujemy rozdzielnie pod konkretne zamówienie klienta, doradzamy, remontujemy i modernizujemy. Korzystamy z materiałów sprawdzonych producentów t.j Rittal, Eaton, Legrand, Hager.
Dokonujemy również podłączeń rozdzielni oraz maszyn i urządzeń na halach produkcyjnych. Projektujemy i montujemy wszelkiego rodzaju trasy i koryta kablowe na halach produkcyjnych i centrach handlowych. Wykonujemy kompletne elewacje szaf rozdzielczych z grafiką i opisami.

Image 03

ELEKTRYKA I MECHANIKA POJAZDOWA - RENAULT

Kasowanie inspekcji, diadnostyka wszystkich modułów pojazdów marki Renault.
Naprawy bieżące i główne, przeglądy, regeneracja zawieszenia, naprawy modułów elektrycznych. CLIP.